text.skipToContent text.skipToNavigation

Hizmetler

Thermomix ® yaşamı daha iyi ve daha kolay hale getirir. Bu nedenle, her müşteriye, Thermomix® Danışmanlarımız tarafından yönlendirilen mükemmel bir satış sonrası hizmeti, eğitim ve destek ağı sunuyoruz.

Vorwerk için müşteri memnuniyeti her zaman birinci sırada gelir. Müşterilerimize Thermomix® hakkında her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Thermomix ® ürününün anlatılması ve satılmasına ek olarak, Danışmanlarımız en iyi hizmeti almanızı sağlamak için devam eden bir kişisel hizmet sunmaktadır.

Destek

Vorwerk'in doğrudan satış ve kişisel hizmetle ilgili taahhüdü, tüm Thermomix® müşterilerine her adımda bireysel destek sağlanması anlamına gelir. Satın almadan önce, bir Danışman size tüm Thermomix® işlevlerini kapsamlı olarak gösterecek şekilde tanıtım yapar. Bu sadece başlangıç! Thermomix® sahipleri, yeni sahip oldukları cihazlarından en iyi şekilde faydalanmak için bireysel destek almaya devam ediyor.

Müşteri hizmetleri bizim için büyük önceliğe sahiptir ve bir Thermomix® sahibi olarak, cihazınızın ömrü boyunca en iyi desteği ve tavsiyeyi bekleyebilirsiniz.

Thermomix®, kalitesi ve uzun ömrü ile ünlüdür, ancak bir şey olsa dahi, mükemmel teknik destek, yedek parça ve aksesuarların etkin bir şekilde tedarik edileceğine güvenebilirsiniz.

Bir Thermomix®'e sahip olup, tüm yemek pişirme avantajlarından keyif almanız bizim için önemlidir. Facebook gibi sosyal medya araçlarında yeni tarifler paylaşabilir veya keşfedebilirsiniz.

Garanti ve Teknik Hizmetler

Tüm Thermomix® ürünleri ve aksesuarları, en yüksek Vorwerk standartlarını karşılamaktadır, herhangi bir arıza durumunda, aşağıdaki numaradan servis ekibimizi arayabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Thermomix®'in garanti süresi 2 yıldır.

Thermomix® yalnızca yetkili bir Vorwerk servisi tarafından tamir edilebilir. Thermomix® sadece resmi Vorwerk yedek parçaları ile birlikte kullanılabilir, asla Thermomix®'i Vorwerk tarafından yapılmamış parçalar veya ekipmanlarla birlikte kullanmayın. Yukarıdaki hükümlere uyulmayan durumlardaThermomix®'iniz garanti kapsamından çıkacaktır.