text.skipToContent text.skipToNavigation

Thermomix® 12 farklı mutfak aletinin işlevinin bir arada oldugu, kolay temizlenebilen kompakt bir ünitedir. Tartma, karıştırma, doğrama, öğütme, hamur yoğurma, parçalayarak karıştırma (blender), emülsiyon, kontrollü ısıtma, buharda pişirme, yavaş karıştırarak pişirme, pişirme ve çırpma. İster aile için günlük yemek hazırlayın, ister kendinize atıştırmalıklar yapın, isterseniz de iddialı yemek tarifleriyle konuklarınızı şımartın - Thermomix® ile hepsini kolayca ve hızla yapabilirsiniz. Haşlanmış yumurtadan salata soslarına; pesto sostan buğulama balığa, risottodan dondurmaya; her türlü yemeği siz de mutfağınızda kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca buz kırmak, hamur yoğurmak, kek karışımları yapmak, smoothie ve shake karıştırmak için kullanılabilir. Thermomix®'in beş milyon hevesli kullanıcısı olması ve dünyada kendi kategorisinde en popüler mutfak aleti olmasının nedeni budur.

Thermomix® ile çok hızlı ve son derece kolay bir şekilde yemek pişirebilirsiniz. Thermomix® konsepti, zamanla mükemmel sonuçlar elde etmek için Thermomix®'e uyarlanmış sofistike, akıllı pişirme teknolojisi ile özelleştirilmiş tariflerin mükemmel bir kombinasyonunu temel alır. Ekrandaki talimatları ve miktarları takip edebilir veya Thermomix® yemek kitapları ve bültenlerde okuyabilir veya kendi favori yemek tariflerini uyarlayabilirsiniz.

50 yıl önce Thermomix®'in icadı bir devrimdi - yiyecek hazırlama ve pişirme işlemindeki hemen hemen her adımı bir araya getiren bir mutfak aletidir. Thermomix® milyonlarca mutfağa ve müşterilerine hızlı ve kolay besleyici sağlıklı yemekler üretmesine yardımcı olacak ekstra bir çift el sağlar.

Danışmanlarımız Thermomix® müşterilerimize kişisel destek ve satın almadan once tüm işlevlerinin detaylı bir şekilde gösterilmesine yardımcı olmaktadır. Thermomix®'i satın aldıktan sonra müşteriler bireysel destek almaya devam eder, deneyim ve notları uzmanlarla ve benzer düşünen kişilerle karşılaştıracak birçok fırsata sahip olurlar ve bilgi, fikir ve değerli ipuçlarını paylaşabilirler.

Thermomix®'de komple bir aksesuar seti bulunur. Aksesuarlar arasında, buharlı pişirme için Varoma eki bulunur; bu, taze malzemelerdeki besin maddelerini kolaylıkla muhafaza etmeyi ve düşük yağlı yemekler pişirmeyi mümkün kılar. Pilav, patates veya sebze gibi yan yemekler için ve meyve sularını süzmek için bir süzgeç bulunur. Çırpma teli bıçağa kolayca bağlanır ve mousse, çırpılmış krema ve çırpılmış yumurta akları gibi hafif yumuşak dokular oluşturmak için kullanılır. Ayrıca bir Thermomix® spatula da verilir. Bunun haricinde, işlevlerin tümü için başka parça gerekmez. Thermomix® kalite ve verimlilik düşünülerek tasarlanmıştır - karıştırma kabının kapağı aynı zamanda ölçü kabı olarak kullanılır.

Thermomix® müşterileri, eşsiz, kapsamlı ve çeşitli tarif seçeneklerinden yararlanmaktadır. Thermomix® yemek kitaplarımızda ve tarif çiplerimizde geniş yelpazede seçim yapabileceğiniz tarifler bulunmaktadır. Başlamak için en iyi yer, Thermomix® ile birlikte gelen Temel Yemek Kitabı'dır! Yemek pişirme deneyimlerini ve yemek tariflerini başkalarıyla paylaşmak isteyenler, yemek kurslarında, etkinliklerde buluşabilir veya Facebook aracılığıyla görüşebilirler.

Thermomix®, her türlü yaşam tarzı için ideal bir çözümdür. Çok yönlülüğü ve çok sayıda pişirme fonksiyonu sayesinde çok çeşitli şekillerde kullanılabilir.

Kendileri ve aileleri için her gün yemek pişiren ebeveynler, zaman kazandıran, taze ve sağlıklı yemek pişirmelerine yardımcı olan hızlı ve kolay bir mutfak asistanlığı hizmeti buluyorlar. Yemek pişirmeyi yeni öğrenen kişiler, güvenilir tarifler ve Rehberli Pişirme özelliğini kullanarak kendi başına yemek yapma deneyimi kazanırlar.

Tutkulu hobi aşçıları, sunulan çeşitli lezzetlerden ilham alıyor ve Thermomix® ile tamamen yeni yemekleri keşfetmek için kendi deneyimlerine başlıyorlar. Sürekli olarak mükemmel sonuçlara dayanan profesyonel ve gurme şefleri bile Thermomix®'e güveniyor.

Pişirmeden sonra Thermomix®'i temizlemek çok basittir. Yemek kalıntısı varsa, bir miktar su ve deterjanı karıştırma kabına dökün ve daha sonra seviye 10'da birkaç saniye çevirin. Bu, karıştırma kabı ve kapağın üzerinde yer alan kalıntılarının çoğunu giderecektir. Gerektiğinde karıştırma kabı ayrılıp bulaşık makinesine konulabilir veya elde yıkanabilir. Karıştırma kabının bütün parçaları ayrı ayrı bulaşık makinesinde yıkanabilir. Thermomix®'in kendisi nemli bir bez ile silinebilir.

Thermomix® ile farklı mutfak aletleri satın almaya gerek yoktur - bu tek kompakt ünite her şeyi yapar. Thermomix® kullanıcıları, dünya genelinde her gün sıfırdan pişirme yaparken süpermarkete daha az giderek, daha az hazır yemek sipariş ederek ve daha etkili pişirme ile tasarruf yapıyorlar. Ve evde restoran kalitesinde daha sağlıklı ve besleyici yemek deneyimi yaşarlar. Müşteriler, satın alımlarıyla birlikte kanıtlanmış Vorwerk kalitesiyle teknik olarak olağanüstü bir üründen çok daha fazlasını da alıyor. Çok fonksiyonlu bir alete sahip olduklarını bilme güvencesinin yanı sıra, sunulan servis, destek ve yemek tarifi desteği; komple pişirme çözümüne büyük katma değer katmaktadır.

Thermomix®'i, satıştaki diğer ürünlerle birlikte web sitemizin E-Mağaza sekmesinde görüntüleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.