text.skipToContent text.skipToNavigation

THERMOMIX® ÜCRETSİZ YEMEK KURSLARI

Dünyanın en güçlü mutfak aletlerinden birine sahip olduğunuzda, elbette tüm fonksiyonları ve tam potansiyeliyle kullanmak isteyeceksiniz. Misyonumuz hızlı, kolay, sağlıklı ve yaratıcı yemek hazırlamaktır. 5 yıldızlı hizmetimizin bir parçası olarak yeni müşterilerimize, Thermomix® ile elde edebilecekleriniz hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz ücretsiz bir yemek kursu sunuyoruz!

THERMOMIX® İLE İLK DERS

Bu ilk derste uzman Danışmanlarımız, Thermomix® 'in tüm işlevleri hakkında size daha fazla bilgi verecek şekilde tasarlanmış 7 lezzetli yemek tarifi ile size rehberlik edecekler.

İster yemek kitaplarınızdaki tariflerle isterseniz de manuel pişirme yöntemleriyle arkadaşlarınız ve ailelerinizi becerilerinizle etkileyebilirsiniz. Yeni mutfak şefinizin yapabildiği her şeyi öğrenmenin keyfine varacaksınız. Ayrıca, yemek kursları boyunca uzman Danışmanlarımıza daha fazla soru sorma ve bilgi edinme fırsatı da yakalayacaksınız.

Siz de bir yemek kursuna katılmak isterseniz, Etkinlik takvimini inceleyebilir veya en yakın tarihteki kursu öğrenmek için Danışmanınızla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

LEZZETLİ VE YARATICI KURSLAR

Thermomix® yemek kursları, Thermomix®'i her gün tam potansiyeliyle kullanmanızı sağlayacaktır. Kurslar, Thermomix® ile yemek pişirmek için özel olarak tasarlanmıştır ve çevre dostu bir ortam sunar. Danışmanlarımızın tecrübelerinden faydalanabilir, yeni insanlarla tanışabilir ve Thermomix® ile ilgili fikir ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.Thermomix®'inizi kullanmanın yeni ve heyecan verici yollarını keşfedeceksiniz.