text.skipToContent text.skipToNavigation

THERMOMIX SENSOR

Thermomix® Sensor bir gıda termometresidir ancak bundan çok daha fazlasıdır. Thermomix® Sensor ile, ilk kez Thermomix® Rehberli Pişirme deneyimini fırınınıza, ocağınıza ve ızgaranıza kadar getiriyoruz. Thermomix® Sensor sayesinde kekleriniz, ekmekleriniz, etleriniz ve balıklarınız için istediğiniz pişirme kıvamına ulaşacaksınız.

4.590,00 TL

Stokta Mevcut
KDV dahil, ücretsiz kargo

Ürün Detayları

Thermomix® Sensor mutfağınızı tamamlayan aksesuardır.

Yemeğiniz pişerken içinde neler olduğunu anlayabilseydiniz ve bir pastanın düzgün şekilde mi piştiğini veya balığın mükemmel şekilde pişip pişmediğini kontrol edebilseydiniz? Doğru yapamayacağınız korkusuyla kaç kez yeni tarifler denemekten kendinizi alıkoydunuz?

Thermomix® Sensor en iyi arkadaşınız olacak çünkü her yiyeceğin kendi farklı pişme dereceleri olsada Thermomix® Sensor’ün hassasiyeti her seferinde mükemmelliğe ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Thermomix® Sensor Paketi aşağıdakileri içermektedir; 

  • Prob
  • Tutucu 
  • Şarj cihazı

Thermomix® Sensor ile ilgili daha fazla bilgi alabileceğiniz Sensor Kitapçığına buradan ulaşabilirsiniz. 

Thermomix® Sensor kullanımın kılavuzuna ise buradan ulaşabilirsiniz. 

Gönderim

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir.

İstanbul içi gönderiler Biçözüm tarafından, Istanbul dışı gönderiler UPS kargo firması ile gönderilmektedir.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo takip numarası ile siparişinizi ilgili kargo firmasının websitesinden veya  +90 850 255 30 00 çağrı merkezimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve    +90 850 255 30 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.