text.skipToContent text.skipToNavigation

Şef Bill Yosses ile Yılbaşı Tarifleri

Birbirinden lezzetli sekiz tarifin yer aldığı Yılbaşı Tarifleri kitapçığını Thermomix ve Şef Bill Yosses’in uzmanlığıyla beğeninize sunuyoruz.

40,00 TL

Stokta Mevcut
KDV dahil, + kargo ücreti

Ürün Detayları

Yılbaşı akşamlarının olmazsa olmazlarından birisi sofrasıdır. Neler pişireceğinizi düşündünüz mü? Biz Thermomix olarak sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz bu özel zamanı daha da lezzetli yapmak istiyoruz.

İşte karşınızda ünlü Şef Bill Yosses’in yılbaşı için hazırladığı parmak ısırtan tarifleri. Bu lezzetli tarifler sağlıklı ve besleyici kaynakların kullanımı göz
önünde bulundurularak taze yerel malzemelerden üretildi. Ayrıca tarif içeriklerinde yılbaşı yemeklerinize denge ve lezzet katacak antioksidanlar, bağışıklık artırıcı ve “anti-aging” içerdiği bilinen malzemeler kullanıldı.

Birbirinden lezzetli bu sekiz tarifi Thermomix ve Şef Bill Yosses’in uzmanlığıyla beğeninize sunuyoruz.

Gönderim Seçenekleri

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir. İstanbul içi gönderiler Biçözüm tarafından, Istanbul dışı gönderiler UPS kargo firması ile gönderilmektedir.

 

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo takip numarası ile siparişinizi ilgili kargo firmasının websitesinden veya  +90 850 255 30 00 çağrı merkezimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve    +90 850 255 30 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.

İçindekiler