text.skipToContent text.skipToNavigation

Her gün için bir tarif

55,00 TL

Stokta Mevcut
KDV dahil, ücretsiz kargo

Ürün Detayları 

Thermomix’in Dunya capında geliştirdiği 42.000 den fazla tarif var. Ama her ulkenin kendi kulturune has sofraları da var. Ramazan sofraları da bunlardan birisidir. Bu sofralar hem birlikteliğin, hem de ziyafetin guclendiği Zengin sofralardır. Ramazan sofrasında goze hitap eden, ceşitli ve besleyici yiyecekler olmalıdır. Ancak en onemlisi orucla birlikte bedeninizde oluşan değişimin desteklenmesidir.

İşte Themomix şeflerimiz bu amacla işe koyuldular ve hem ağzımıza layık, hem de Ramazan’da bedenimizi sağlıklı tutacak tarifler hazırladılar. Bu tarifler ayrıca unlu diyetisyen Guneş Aksus’un uzmanlığıyla birleşince ortaya iftar ve sahur sofralarına ThermomixR farkını katacak tarifler ortaya cıkmış oldu.

Teslimat ve Ödeme Seçenekleri 

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler 3 iş günü içerisinde UPS kargo tarafından gönderilecektir.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo takip numarası ile siparişinizi kargo firmasının websitesinden veya  444 00 66 no'lu telefon numarasından takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve 0850 755 20 00 no'lu telefon numarasını arayarak bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.

Garanti süresi: 2 yıl

İçindekiler