text.skipToContent text.skipToNavigation

Evde Sağlıklı ve Doğal Mamalar

“Evde Sağlıklı ve Doğal Mamalar” kitapçığı ile bebeğinizin hem ilk aylarında hem de 1-3 yaş arası beslenmesinde destek olacak 16 mama tarifini siz Thermomix severlerle buluşturuyoruz. 

65,00 TL

Stokta Mevcut
KDV dahil, ücretsiz kargo

Ürün Detayları 

“Evde Sağlıklı ve Doğal Mamalar” kitapçığı ile bebeğinizin hem ilk aylarında hem de 1-3 yaş arası beslenmesinde destek olacak 16 mama tarifini siz Thermomix® severlerle buluşturuyoruz.

Bu kitapçıkla ek gıdalara geçiş döneminde sizlere yardımcı olacak tariflere ulaşmanın yanı sıra bebeğinize hangi ayda hangi mamayı verebileceğinizi de keşfedeceksiniz!

 “Bebeğimi lezzetli mamalarla, sağlıklı şekilde beslemek istiyorum” diyen bütün annelerin faydalanacağı bu kitapçıktan meyveli, sebzeli ve etli pürelere, yoğurt ve ezme tariflerine ulaşabilirsiniz. Bebeğinizin ihtiyacı olan birçok gıdayı içeren tarifler bu kitapta…

Unutmayın, mama yalnızca bebeklerimizi doyurmakta değil, onların damak tadını geliştirmekte de önemli bir rol oynar. Tüm annelerin bu kitaptaki birbirinden faydalı tariflerden en iyi şekilde yararlanacağına inanıyoruz.

Mama hazırlamak hiç bu kadar kolay ve keyifli olmamıştı.

Gönderim ve Ödeme Seçenekleri 

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir. İstanbul içi gönderiler Biçözüm tarafından, Istanbul dışı gönderiler UPS kargo firması ile gönderilmektedir.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo takip numarası ile siparişinizi ilgili kargo firmasının websitesinden veya  +90 850 255 30 00 çağrı merkezimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve    +90 850 255 30 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.

İçindekiler