text.skipToContent text.skipToNavigation

Thermomix Slider

Thermomix'in yepyeni aksesuarı olan Thermomix Slider ile şimdi tanışın. Sürgüleri sayesinde hafifçe kaldırarak Thermomix’inizi mutfak tezgahı üzerinde kolayca hareket ettirebilirsiniz ve böylece tartısı hareket ettirilirken zarar görmez.

 

2.390,00 TL

Stokta Mevcut
KDV dahil, ücretsiz kargo

Ürün Detayları

En yoğun hamurları yoğururken bile Thermomix’iniz üzerinde sağlam bir şekilde kalabilir.  Sürgüleri sayesinde hafifçe kaldırarak Thermomix’inizi mutfak tezgahı üzerinde kolayca hareket ettirebilirsiniz ve böylece tartısı hareket ettirilirken zarar görmez. Meşe ağacından üretilmiştir ölçüleri ise aşağıdaki gibidir; 
Genişlik: 31cm
Derinlik: 34.5cm
Yükseklik:3cm

Gönderim

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir. Türkiye genelinde saat 12.00'e kadar verilen Thermomix siparişleriniz Yurtiçi Kargo tarafından, aksesuar, yedek parça vb. siparişleriniz teslimat adresinin uygunluğuna göre atanacak kargo firması ile gönderilecektir.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo takip numarası ile siparişinizi ilgili kargo firmasının websitesinden veya  +90 850 255 30 00 çağrı merkezimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve    +90 850 255 30 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.