text.skipToContent text.skipToNavigation

Thermomix Kesme Aparatı

Sebze ve meyvelerinizi rendelemenin ve dilimlemenin en kolay yolu! 

4.290,00 TL

Stokta Mevcut
KDV dahil, ücretsiz kargo

Ürün Detayları

Thermomix Kesme aparatı ile ince ve kalın dilimleme; ince ve kalın rendeleme olmak üzere 4 özellik bir arada! TM6 ve TM5 cihazları ile uyumludur. TM6 ile manuel veya dilimleme ve rendeleme modlarıyla kullanabilirsiniz. TM5 ile manuel kullanabilirsiniz. Malzemelerin tamamı bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Thermomix Kesme Aparatı paketinin içerisinde:

  • 4’ü bir arada kesme diski
  • Kesme aparatı kapağı
  • Kesme aparatı sepeti
  • İtici
  • Çevirme mili
  • Hızlı başlangıç ve kullanma kılavuzu

Kesme Aparatı başlangıç kitabı için buraya tıklayın.

 

Gönderim

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir. İstanbul içi gönderiler Biçözüm tarafından, Istanbul dışı gönderiler UPS kargo firması ile gönderilmektedir.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo takip numarası ile siparişinizi ilgili kargo firmasının websitesinden veya  +90 850 255 30 00 çağrı merkezimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve    +90 850 255 30 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.