text.skipToContent text.skipToNavigation

Thermomix 3’lü bıçak seti

2.790,00 TL

Stokta Mevcut
KDV dahil, ücretsiz kargo

Ürün Detayları

Thermomix 3’lü bıçak seti kutusunda birer adet 20 cm ekmek bıçağı, 21 cm şef bıçağı ve 12 cm çok amaçlı bıçak bulunmaktadır.

Thermomix Çok Amaçlı Bıçak 12 cm;
Yüksek Karbonlu Alman Paslanmaz Çeliği kullanılarak üretilen, 12 cm kesici kısım uzunluğuna ve çok keskin düz ağız yapısına sahip Pirge Çok Amaçlı Bıçak ile mutfakta Soyma, Kesme, Doğrama işleriniz çok kolaylaşacaktır. 3 perçinle sağlamlaştırılmış, Ahşap dokulu Mikarta saplar konforlu ve güvenli kullanım sağlayacaktır.  

Thermomix Dişli Ekmek Bıçağı 20 cm
Yüksek Karbonlu Alman Paslanmaz Çeliği kullanılarak üretilen, 20 cm kesici kısım uzunluğuna ve çok keskin dişli ağız yapısına sahip Pirge Ekmek Bıçağı ile Ekmek ve Domates gibi dışı sert, içi yumuşak ürünleri kesmeniz çok kolaylaşacaktır. 3 perçinle sağlamlaştırılmış, Ahşap dokulu Mikarta saplar konforlu ve güvenli kullanım sağlayacaktır.  

Thermomix Şef Bıçağı 21 cm;
Yüksek Karbonlu Alman Paslanmaz Çeliği kullanılarak üretilen, 21 cm kesici kısım uzunluğuna ve çok keskin düz ağız yapısına sahip Pirge Şef Bıçağı ile mutfakta Soyma, Kesme, Doğrama işleriniz çok kolaylaşacaktır. 3 perçinle sağlamlaştırılmış, Ahşap dokulu Mikarta saplar konforlu ve güvenli kullanım sağlayacaktır.  

Türkiye'de üretilmiştir.