text.skipToContent text.skipToNavigation

KARIŞTIRMA BIÇAĞI TM5

Bu ürün yalnızca Thermomix TM5 ile uyumludur ve Thermomix TM31 ile birlikte kullanılamaz.

Karıştırma bıçağını contası da dahildir.

1.150,00 TL

Stokta Mevcut
KDV dahil, ücretsiz kargo

Ürün Detayları

İster fındık öğütün ister ekmek hamuru yoğurun, Thermomix® karıştırma bıçağıyla ek parçalara ihtiyaç duymadan hepsini kolayca ve hızlıca yapabilirsiniz. Herşey Thermomix® karıştırma bıçağıyla bir karıştırma kabında yapılır. Sadece bir Thermomix® karıştırma bıçağı sayesinde, doğrayabilir, öğütebilir, parçalayarak karıştırabilir, rendeleyebilir, kıyabilir, karıştırabilir ve yoğurabilirsiniz. Bu size, yemek yapmada yeteneğiniz ne olursa olsun, besleyici ev yapımı yemekler yaparken kesinlikle paradan, zamandan ve emekten kazandıracaktır.

Sadece bir Thermomix® karıştırma bıçağıyla bunları yapabilmeniz inanılmaz;  bunların hepsi bıçağın akıllı tasarımı sayesinde! Hepsi farklı yüksekliklerde ve açılarda bulunan dört farklı bıçak Thermomix® karıştırma bıçağını oluşturur, ve bu da Thermomix karıştırma bıçağını çok yönlü bir aksesuar yapar. Küçük aksesuarlarla yemek yapmanın kolay ve etkin olmasının yanında, temizliğin de kolaylaşacağından emin olabilirsiniz.

Gönderim

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir. İstanbul içi gönderiler Biçözüm tarafından, Istanbul dışı gönderiler UPS kargo firması ile gönderilmektedir.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo takip numarası ile siparişinizi ilgili kargo firmasının websitesinden veya  +90 850 255 30 00 çağrı merkezimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve    +90 850 255 30 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.