text.skipToContent text.skipToNavigation

Karıştırma Kabı Tüm Parçalar TM6

Mutfağınızda bir Thermomix®'e sahip olmak, tıpkı kendi özel şefinize sahip olmak gibidir. Emrinizde olan ekstra bir Karıştırma Kabı ile mutfak deneyimlerinizi hızlandırın ve daha az zamanda fazla yemek yapmanıza yardımcı olun.

 

*Bu Karıştırma Kabı yalnızca Thermomix® TM6 ile çalışır.

6.990,00 TL

Stokta Mevcut
KDV dahil, ücretsiz kargo

Ürün Detayları

Pektin içinde karıştırma kabı, karıştırma kabı bıçağı, karıştırma kabı kapağı, kapaklı süzgeç ve ölçü kabı yer almaktadır. 

Paslanmaz çelikden üretilen Thermomix® TM6 Karıştırma kabı, akıllı bir ısıtma sistemine, 2.2 litre kapasiteye ve güvenlik kilitleme mekanizmasına sahiptir.

Isıtma sistemi ve sıcaklık sensörü her yemek yapışınızda yemeğinizin mükemmel olmasını garantilemek için karıştırma kabının tabanına entegre edilmiştir.

Karıştırma kabı aynı zamanda pilav, makarna, sebze ve başka yiyecekleri nazikçe pişirmenize yarayan bir süzgeci de tutacak şekilde tasarlanmıştır.

Gönderim

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir. İstanbul içi gönderiler Biçözüm tarafından, Istanbul dışı gönderiler UPS kargo firması ile gönderilmektedir.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo takip numarası ile siparişinizi ilgili kargo firmasının websitesinden veya  +90 850 255 30 00 çağrı merkezimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve    +90 850 255 30 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.