text.skipToContent text.skipToNavigation

Hamur işi ve Tatlılar

Danışmanlarımız tarafından geliştirilen, tam 23 tarifin yer aldığı "Hamur İşi ve Tatlılar" tarif kitapçığımızı hemen şimdi satın alabilirsiniz. 

150,00 TL

Stokta Mevcut
KDV dahil, ücretsiz kargo

Ürün Detayları 

Hamur işi ve tatlılar hemen hemen sofranın vazgeçilmezidir. Öğünlerin önemli bir parçasıdır. Bu kitapçığımızda buharda tahinli tatlıdan incir uyutmasına; Entekke böreğinden karabuğday ve siyez buğdaylı ekmek toplarına kadar geniş bir yelpazede, birbirinden lezzetli 23 yeni tarif bulabileceksiniz.

Bu 23 tarifimizde hem tatlı kaçamaklar, hem de sağlıklı atıştırmalıklar bir aradalar.

Bizim için danışmanlarımızın ve kullanıcılarımızın kendi yarattıkları tarifleri çalışmanın ayrı bir heyecanı ve değeri var. Hem mutfaklardaki, sizlere özel, gizli lezzetleri keşfediyoruz, hem de Themomix dostlarıyla birlikte yeni bir tarif çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu kitapçıktaki tariflerimiz Hamur İşi ve Tatlı Tarifleri yarışmamızın sonucunda seçildiler. Kazanan danışmanlarımızı tebrik ediyoruz!

Her Thermomix kullanıcısı kendi harika tariflerini yaratabilir. Siz de eğer kendi tariflerinizi bizlerle paylaşmaya hazırsanız, her yıl yaptığımız tarif yarışmamıza size de bekliyoruz.

Tariflerimizi hemen deneyin ve fikirlerinizi bizimle paylaşın!

Sofralarınız hep lezzet ve neşeyle dolsun!

Gönderim Seçenekleri 

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir.
İstanbul içi gönderiler Biçözüm tarafından, Istanbul dışı gönderiler UPS kargo firması ile gönderilmektedir.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo takip numarası ile siparişinizi ilgili kargo firmasının websitesinden veya  +90 850 255 30 00 çağrı merkezimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve    +90 850 255 30 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.

İçindekiler