text.skipToContent text.skipToNavigation

Cook-Key

Cook-Key ile Thermomix'inize  Cookidoo.com.tr'deki favori tariflerinizi, kolleksiyonlarınızı indirebilir ve rehberli pişirme özelliği ile kolayca pişirebilirsiniz. Ayrıca haftalık yemek planınızı oluşturabilir ve alışveriş listenizi düzenleyebilirsiniz. 

2.450,00 TL

Stokta Mevcut
KDV dahil, ücretsiz kargo

Ürün Detayları

Cook-Key sayesinde Thermomix'iniz ile artık dünyanın dört bir yanından 50.000'den fazla tarifin yer aldığı Cookidoo® Tarif Dünyasına erişebilirsiniz.  Tek ihtiyacınız olan şey Cook-Key ve kablosuz internet bağlantısı. 
Ayrıca Cook-Key satın aldığınızda lansmana özel, sınırlı süre için 6 ay ücretsiz cookidoo üyeliği ve Temel Yemek Kitabı hediye. 

Cook-Key'nizin senkronizasyonunu nasıl yapacağınız ile ilgili detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Cookidoo üyeliği nasıl oluyor?

Türkiye'de ikamet eden kullanıcıların üye olabilmeleri için Cook-key satın almaları gerekmektedir. Daha sonra cookidoo.com.tr'ye kayıt olup, Hesabım-> Cihazlarım bölümünde Cook-key ID numaralarını kaydetmeleri ve Cookidoo hesapları ile Cook-keylerini eşleştirmeleri gerekmektedir. Türkiye'den satın alınan Cook-key ile lansmana özel 6 aylık ücretsiz üyelik hakkı kazanılır.

Cook-Key ürünü sistem üzerinde aktifleştirildikten sonra ve/veya Cookidoo üyeliği tanimlandiktan sonra Cook-Key ürünü ve/veya Cookidoo üyelik hizmeti iadeye ve cayma hakkina konu edilememektedir.

Not: Cook-Key kampanyasından faydalanmak isteyen Thermomix kullanıcıları koşullar ve kampanyadan faydalanmak için 0 850 255 30 00 nolu müşteri hizmetlerimize ulaşabilirler 

Bu ürün sadece Thermomix TM5'te kullanılabilir. 

Gönderim

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir.

İstanbul içi gönderiler Biçözüm tarafından, Istanbul dışı gönderiler UPS kargo firması ile gönderilmektedir.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo takip numarası ile siparişinizi ilgili kargo firmasının websitesinden veya  +90 850 255 30 00 çağrı merkezimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve    +90 850 255 30 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.