text.skipToContent text.skipToNavigation

3 Yıl Uzatılmış Garanti

Uzun yıllar boyunca Thermomix TM6’nızı kullanmanın keyfini çıkaracaksınız. Vorwerk garanti güvencesini daha uzun yaşamanız için çok özel bir çözüm ürettik: +3 yıl ek garanti hizmetimiz ile TM6’nız güvencemiz altında!

4.390,00 TL

Stokta Mevcut
KDV dahil, ücretsiz kargo

Ürün Detayları

Kullanım ve Satın Alma Koşulları:

 

  • Bu hizmet sadece Thermomix TM6 modeli için geçerlidir. 
  • Otel, restoran ve kafeler gibi ticari amaçlı yerlerde kullanılan ürünler, +3 yıl ek garanti hizmetinden yararlanamazlar.
  • Uzatılmış garanti hizmetinin, ürünün yasal garanti süresi sona ermeden önce satın alınmış olması gerekmektedir.
  • Bu hizmet, Thermomix TM6’nın, satın alma tarihini takip eden 2 (iki) yıllık yasal garanti süresine ek 3 (üç) yıl olarak hesaplanır. Böylece ürün, satın alma tarihinden itibaren toplam 5 (beş) yıl üretici garantisinden yararlanabilir.   
  • Cihazınızın garanti belgesini, +3 yıl ek garanti hizmeti servis fişinizi ve ürünün faturasını garanti sürenizin bitimine kadar saklayınız.
  • 3 Yıllık Uzatılmış Garanti ürünü sadece Türkiye’de geçerlidir.

Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerini 0 850 255 30 00 ‘dan arayabilirsiniz.

Gönderim

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir. Türkiye genelinde saat 12.00'e kadar verilen Thermomix siparişleriniz Yurtiçi Kargo tarafından, aksesuar, yedek parça vb. siparişleriniz teslimat adresinin uygunluğuna göre atanacak kargo firması ile gönderilecektir.