text.skipToContent text.skipToNavigation

ÖLÇÜ KABI TM5

Ölçü kabı, hem karıştırma kabı kapağının girişi olarak iş görür hem de malzemelerinizi ölçmeye yarar.
 

Kabın konik şekli Thermomix® kapağına oturmasını sağlar.

210,00 TL

Stokta Mevcut
KDV dahil, ücretsiz kargo

Ürün Detayları

Ölçü kabı, ısı kaybını önlemek için karıştırma kabı kapağındaki delik için bir kapama başlığıdır . Yemeklerin ölçü kabı ile karıştıma kabı kapağı arasında sıkışmasını önlemek için, karıştırma kabı kapağının deliğine gevşekçe oturacak şekilde tasarlandığını unutmayın. Örneğin, mayonez veya hollandez sosu emülsiyon haline getirilirken delik, havanın çıkmasına izin verir. Ölçü kabı, malzemeleri ölçmek için de kullanılır.

Ölçü kabının maksimum 100 ml hacme sahip olduğunu ve çentiğe kadar doldurulduğunda 50 ml aldığını unutmayın.

Bu ürün yalnızca Thermomix® TM5  ile uyumludur, TM31 ile kullanılamaz.

Gönderim

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir. İstanbul içi gönderiler Biçözüm tarafından, Istanbul dışı gönderiler UPS kargo firması ile gönderilmektedir.

İstanbul içi gönderiler Biçözüm tarafından, Istanbul dışı gönderiler uzak bölgeler göz önünde bulundurularak UPS veya MNG kargo firması ile gönderilmektedir.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo takip numarası ile siparişinizi ilgili kargo firmasının websitesinden veya  +90 850 255 30 00 çağrı merkezimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve    +90 850 255 30 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.