text.skipToContent text.skipToNavigation

Ölçü Kabı TM6

Ölçü kabı, hem karıştırma kabı kapağının başlığı olarak iş görür hem de 100 ml’ye kadar malzemelerinizi ölçmeye yarar.

325,00 TL

Stokta Mevcut
KDV dahil, ücretsiz kargo

Ürün Detayları

Özet:

Ölçü kabı, hem karıştırma kabı kapağının başlığı olarak iş görür hem de 100 ml’ye kadar malzemelerinizi ölçmeye yarar.

Detaylar:

Ölçü kabı, ısı kaybını önlemek için karıştırma kabı kapağındaki delik için bir kapatma başlığıdır.

Şeffaf olmayan ve kapakta güçlü bir tutuş sağlayan değiştirilmiş malzeme bileşimi. Kapak, ölçü kabından tutularak hazneden çıkarılabilir.

Sıvıları ölçmek için ölçü kabını da kullanabilirsiniz. 100 ml ve 50 ml işaretlidir.

Az miktarda sıvı eklemek isterseniz (örn. Emülsiyon), ölçü kabını çıkarmanıza gerek yoktur. Sıvıyı yavaşça kapağa dökün. Yavaş yavaş karıştırma kabına damlayacaktır.

Gönderim

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir.

İstanbul içi gönderiler Biçözüm tarafından, Istanbul dışı gönderiler UPS kargo firması ile gönderilmektedir.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo takip numarası ile siparişinizi ilgili kargo firmasının websitesinden veya  +90 850 255 30 00 çağrı merkezimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve    +90 850 255 30 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.