slider

Thermomix® Danışmanlarının İlham Veren Hikayeleri

Bağımsız bir Thermomix® danışmanı olmak, ürünlerimize olan tutkunuza ve kendinize olan inancınıza bağlıdır. Koçluk, ekip desteği ve gerekli tüm bilgilerle sizi başarıya giden yolda hazırlıyoruz. Kendi yolunuzu çizmek sizin elinizde. İnsanlarla konuşarak ve ihtiyaçlarını anlayarak onlara Thermomix® ile hayatlarını nasıl değiştirebileceklerini gösterin. Danışman ekibimize katılmak için formu doldurmak sadece bir dakikanızı alacaktır, ancak yaratacağınız deneyimler ve yansıtacağınız olumlu etki bir ömür boyu sürecektir.

Danışmanlarımızın Thermomix® ile tanıştıktan sonra hayatlarını değiştiren kazanç dolu hikayeleri sizlere de ilham verecek.

Nuray Hanım sevdiği işi yaparak kazanıyor...

"Beş yıldır Thermomix® ailesinin üyesiyim. Eski işimde hem çok yoruluyordum hem de hiçbir şey için vakit bulamıyordum. Oysa ben özgür olabileceğim bir iş yapmak istiyordum. Şimdi hem severek yapıp para kazandığım bir işim var hem de kendime ve aileme bolca zaman ayırabiliyorum."  

 

 

Filiz Hanım Thermomix® tutkusunu kazanca çevirdi!

"İki yıldır Thermomix® danışmanlığı yapıyorum. Büyük bir tutkuyla severek kullandığım Thermomix®'le başka insanları tanıştırmak, üstelik bunu yaparken ek gelir kazanmak bence harika bir şey."

 

 

Saadet Hanım kendi Thermomix®'ini ücretsiz kazandı!

"Thermomix®'in yaptıklarını ilk duyduğumda ve danışman olduğum takdird eonu ücretsiz kazanabileceğimi öğrendiğimde çok şaşırdım. Thermomix® ile birlikte hem mutfakta yaşadığım keyif arttı hem de aile bütçemize ciddi anlamda katkım olmaya başladı. Ben buna çifte kazanç diyorum!"

 

 

Thermomix®'in kazandırdıklarını danışmanlarımız anlatıyor

İş deneyiminden kişisel gelişime, ek gelirden sosyal çevreye, zamanını özgürce planlamaktan mutfaklardaki lezzete kadar Thermomix®'in size katacaklarını danışmanlarımızdan dinlemek için videoya tıklayın. Siz de Thermomix® ailesinin bir parçası olmak için bize katılın!