text.skipToContent text.skipToNavigation

THERMOMIX® - YEMEK PİŞİRMENİN GELECEĞİ

 

Tek bir kompakt cihazda 12 mutfak aleti bir arada!  Yemek yapma alışkanlıklarınızı sonsuza kadar değiştirecek premium bir mutfak aleti. Thermomix® sağlıklı ve kolay yemek pişirme sağlar  ve her seferinde mükemmel sonuçlar verir.

Geleceğin Yemek Pişirme Aleti

Hızlı

Kolay

Sağlıklı

Yaratıcı

Ekonomik

 

 


Hayatınızda daha fazla zamanı hak ettiğinize inanıyoruz.

 

 

GELECEĞİN YEMEK KİTABINA MERHABA DEYİN

 Öğütme, doğrama, karıştırma, hamur yoğurma, yavaş karıştırarak pişirme, çırpma, parçalayarak karıştırma, buharda pişirme, pişirme, tartma, kontrollü ısıtma, emülsiyon

Muhteşem tasarımı ve 4 pişirme katı sayesinde Thermomix® 30 dakikada sağlıklı tam bir menü pişirebilir. Malzemelerinizi ekleyin, süresini, sıcaklığını ve hızını ayarlayın ve Thermomix®’in geri kalanını yapmasına izin verin. 

Tanıtım Talep Edin

GELECEĞİN YEMEK KİTABINA MERHABA DEYİN

 Büyük kalın yemek kitaplarının raflarınızda ağırlık yaptığı günleri unutun. Değerli yemek kitaplarınıza kazara yemek dökülmesi, sayfaların eksilmesi ve yıpranması ile ilgili endişe duymanıza gerek yok. Size tarif çiplerimizle en iyi çözümü sunuyoruz; dijital yemek kitabı Thermomix® ’in dokunmatik renkli ekranı ile tüm tariflerinizi görüntülemenize ve takip etmenize olanak sağlar. Her seferinde mükemmel sonuçlar elde etmek için sezgisel Rehberli Pişirme fonksiyonu ile tarifleri adım adım takip edin. Yemek pişirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 

Daha Fazla Bilgi için

Thermomix Dünyasını Keşfedin ®