text.skipToContent text.skipToNavigation

TARİF ÇİPLERİ İLE MUTFAKLARDA DEVRİM

Thermomix®'in benzersiz yeniliği olan Tarif Çipleri ile Thermomix®'de yemek tariflerini görüntülemek ve pişirmek çok kolaydır. Sadece Tarif Çipini Thermomix®'e takmanız yeterlidir. Tarifler arasında dolaşabilir, ekrandan her tarifin hazırlama süresini, besin değerlerini görebilir,  Rehberli Pişirme özelliğiyle adım adım yönlendirilebilirsiniz!

Bir Thermomix® Tarif Çipi, Thermomix® cihazının yan tarafına takılan dijital bir yemek kitabıdır. Tarif Çipi, dokunmatik ekrandan erişilebilen 200 adet enfes yemek tarifi içermektedir.

Thermomix®'i Tarif Çipi ile kullanmaya başlamak çok basittir. Tüm tarifleri Tarif Çipi'nizde görüntülemek için Thermomix® 'in yanına takın ve dokunmatik ekranda "Tarifler" i seçin. Ardından, indeks boyunca ilerleyerek Thermomix® Tarif Çipi üzerindeki tarifleri keşfedebilirsiniz. İstediğiniz tarifi seçin, Thermomix® yenilikçi Rehberli Pişirme özelliğiyle tarifi adım adım takip ederek, mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Her adım için gereken zaman ve sıcaklık önceden belirlenmiştir, böylece yapmanız gereken tek şey, talimatları izleyerek malzemeleri eklemek. Thermomix ® malzemelerinizi sizin için tartacaktır. Önerilen hızı seçin. En sofistike yemekleri bile az çabayla ve güven verici bir şekilde pişirebilirsiniz. Bir sonraki adıma geçmek için "sonraki" butonunu tıklayın. İstediğiniz yerde ara verebilir, sonra devam edebilirisiniz.