text.skipToContent text.skipToNavigation

SATINALMA SÜRECİ

Eğer Thermomix® satın almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz demektir. Thermomix®'e Kanyon'daki Vorwerk köşemizden veya tanıtım organizasyonlarımıza katılarak sahip olabilirsiniz. Alman teknolojisi ile üretilmiş bu eşsiz ve yenilikçi ürüne deneyimleyerek ulaşmanız bizim için çok önemli. Tüm sorularınızı sorabileceğiniz, ürüne hızlıca ulaşabileceğiniz danışmanlarımız hizmetinizde.

 

Tanıtım Talep Edin

Thermomix®'i satın almak çok kolay. Siz tanıtım talep edin, danışmanlarımız ile sizi ziyaret edelim. Birçok kişi, sosyal aktivite fırsatını değerlendirmek için tanıtıma arkadaşlarını da davet eder. Tanıtımımız ile hem ürünün özelliklerini görebiliyor hem de lezzetli yemeklerin kısa zamanda hazırlanmasının ne kadar kolay olduğunu kendiniz deneyimlemiş oluyorsunuz. Tanıtımlarımız yemeklerimizin tadını çıkardığımız, bilgilendirici ve samimi bir ortamda gerçekleşmektedir. Danışmanımız, tanıtımda Thermomix®'in nasıl çalıştığını, içerisindeki oniki fonksiyonu anlatır ve hatta birkaç lezzetli yemek tarifini de size gösterir; böylece kendi mutfağınızda birkaç dakika içinde hazırlanmış inanılmaz yemeklere tanık olabilirsiniz.

NEDEN FARKLI YÖNTEMLER KULLANIYORUZ?

Mükemmel teknoloji ve hizmet ile müşterilerimize eşsiz ve özel şeyler sunmak için ekstra yol kat etmemiz gerektiğine inanıyoruz. Thermomix®'e sahip olduktan sonra sizi yalnız bırakmıyoruz ve size ömür boyu kapsamlı bir destek sunuyoruz. Danışmanınız size teknik destek verebilir, yemek yapma konusunda sizi geliştirecek özel etkinliklere ve kurslara çağırabilir.

TANITIM NEDEN ONEMLİ?

Tanıtım bu harika yolculuğa başlamanın en iyi yoludur. Thermomix®'in nasıl kullanılacağını öğrenirken, inanılmaz yemek hazırlama sürecinin bir parçası olduğu samimi bir etkinliğe dahil olmuş olursunuz. Tanıtımımız, Thermomix® satın almanıza odaklanmaz, sadece karar vermeden önce size ürünle ilgili her şeyi gösterir.

Tanıtımımız:

- Eşsiz bir mutfak deneyimi! - Thermomix® almadan önce, görme ve tatmanın en önemli anahtar olduğuna inanıyoruz. Thermomix® Danışmanınız, sizi uluslararası Thermomix® uzman ekibi tarafından geliştirilen, kanıtlanmış klasik ve modern yemek tarifleri ile unutulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkaracaktır.

- Tanıtımınızı arkadaşlarınız ile birlikte deneyiminizden ve harika yemeklerden keyif alacağınız sosyal bir aktivite olarak organize etmek isterseniz memnun oluruz.

- Harika yemekler evinize gelir! Tanıtımın kendi evinizde olmasını talep etmenizi öneriyoruz çünkü mutfağınızda profesyonel yemek yapabildiğinizi görebiliyorsunuz.

- Kompakt ve güçlü bir cihazda on iki fonksiyonu keşfedebilirsiniz. Pek çok seçenekle, Thermomix®'in size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmeniz için her zaman destek vereceğiz.

- Size özel kişisel bir deneyim. Bireyler ve aileler olarak, hepimiz yiyecekleri çok farklı şekillerde deneyimliyoruz ve lezzetli yemeklerin ne olduğunun ortak bir tanımı yok. Vejetaryen misiniz? Glutensiz veya sütten arınmış bir diyete mi ihtiyacınız var? Ev yapımı bebek mamaları mı hazırlamak istiyorsunuz? Belirli diyet tercihleriniz veya gereksinimleriniz varsa, size sunduğumuz tanıtım imkanıyla Thermomix®'in yaşam biçiminize uygun, lezzetli sonuçlar elde etmenize nasıl yardımcı olabileceğini göstereceğiz.

TESLİMAT

Danışmanlarımız, Thermomix® ile yolculuğunuzun her yönünün basit ve stressiz bir şekilde olmasını sağlayacaktır. Bu süreç tanıtım sonrasında veya kararınızı verdikten sonra danışmanınızın yardımcı olabileceği Thermomix® siparişinizle başlar.

İçinizin rahat olması bizim için önemlidir. Dolayısıyla, teslimatlarda  takip hizmeti de olan UPS kargoyu kullanıyoruz. Teslimat süresince kısa mesaj/e-postayla Thermomix'inizi ne zaman teslim alabileceğinizin bilgisini alabilirsiniz.

Bununla birlikte, taahhüdlerimiz bu kadarla kalmıyor. Thermomix® ürününüzü aldıktan sonra hala desteklendiğinizden ve Thermomix® ile harika yemekleri ilk günden itibaren pişirebilmeniz için ihtiyacınız olan tüm unsurlara sahip olduğunuzdan emin olun. Cihazla birlikte, Thermomix®'in tüm yaratıcı imkânlarını sağlayan eksiksiz aksesuarlarını ve şaşırtıcı sonuçlar doğuran garantili tariflerle tüm dünyayı keşfetmenize yardımcı olan mükemmel Temel Yemek Kitabını ve Tarif Çipini alırsınız.

Eğer başlamanız için yardıma ihtiyacınız varsa danışmanlarımız, sorularınızı yanıtlamak ve size yardımcı olmak için her zaman destek olacaklardır.