text.skipToContent text.skipToNavigation

THERMOMIX ® İLE YEMEK YAPMA – KOLAYLIĞIN YENİ TANIMIDIR

Ocaktan bir adım uzaklaşın! - Thermomix ®, daha hızlı ve kolay yemekler için hassas kontrol ile pişirmeye özen gösterir. Binlerce tarif Thermomix® ile artık çok daha kolay.

Geleneksel pişirmenin aksine, Thermomix ®, sıcaklık ayar düğmesi ve dokunmatik ekranı ile otomatik olarak ve kolay ayarlanabilen hassas, sabit bir sıcaklık sağlar. Karıştırma kabında ılıtın, ısıtın, pişirin veya soteleyin, her seferinde mükemmel sonuçlar elde etmek için tüm kontrol parmaklarınızın ucunda.

İster basit ev yemekleri ister gurme mutfağı olsun, Thermomix® ile pişecek binlerce mevcut yemek tarifi var. Bununla birlikte, Thermomix® ile yemek hazırlamaya alıştıkça, kendi yemek tariflerinizi de artık Thermomix®'e uyarlamak isteyeceksiniz.

Örneğin, Thermomix ®, bir kasede tüm malzemelerinizi parçalayabilir, ısıtıp harmanlayabilir; yani, birkaç taze malzemeden krema kıvamında çorbalar hazırlayabilirsiniz. Pürüzsüz bir yemek elde etmek için pişirme süresinin sonunda kadar bekleyin veya malzemeleri parçalamadan korumak istediğiniz güveç veya daha şık yemekler için ise bıçağın dönüş yönünü değiştirebilir ve bıçağın arkasıyla yemeğinizi karıştırabilirsiniz.