text.skipToContent text.skipToNavigation

THERMOMİX® İLE YEMEK HAZIRLAMANIN FAYDALARINI KEŞFEDİN

Günlük mutfak işleri Thermomix® ile inanılmaz derecede kolay. Bu eşsiz mutfak aleti günlük hayatınıza ve pişirme yöntemlerinize çeşitli faydalar katarak aileniz ve arkadaşlarınız için taze, sağlıklı ve ev yapımı yemekler hazırlamanızı sağlıyor.

Hızlı ve kolayca hazırlanan leziz ve sağlıklı yemeklerle size hayattaki en önemli şeylerden birini sunuyor: Zaman.

Akıllı dijital Tarif Çipleri ve Rehberli Pişirme özelliğiyle, Thermomix®'le yemek yapmak sayısız fayda sağlıyor. İster hızlıca doğranmış bir salata isterseniz de misafirlerinizi etkileyecek bir lazanya yapin; Thermomix® yemek hazırlamayı hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı hale getirir. Ne kadar zaman kazandığınıza şaşıracaksınız.Thermomix® ile, pişme süresini, sıcaklığı ve hızı ayarlayabilir, ve Thermomix®'in herşeyi halletmesine izin vererek rahatlayıp, kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Ekonomik

 

 

YEMEĞE HARCAYACAĞINIZ PARADAN TASARRUF ETTİRİR

Tek bir Thermomix® birçok mutfak aletinin yerini tutarak ve yemek hazırlama süresini azaltarak sizin için enerji tasarrufu yapar. Restoran kalitesinde yemekleri evinizde hazırlamak bu kadar hızlı ve kolayken, dışarıdan sipariş yemeklere ve hazır gıdalara para harcamak zorunda değilsiniz.

Daha Fazla Öğren

Hızlı ve Kolay Yemekler

HIZLI VE KOLAY YEMEKLER

Thermomix® güçlü ve çok yönlüdür. Mutfak işlerinin büyük kısmında zaman kazanmanızı sağlar. Özellikle güvenli tarifler sunan Rehberli Pişirme özelliği ile otomatik olarak yapmanıza olanak sağlar. Çalıştırması zahmetsiz olan basit bir dokunmatik ekran ile akıllı tasarımı Thermomix®'i kolayca kullanmanıza yardım eder. 

Daha Fazla Öğren

Taze, Lezzetli ve Sağlıklı Yemekler

HER GÜN TAZE, LEZZETLİ VE SAĞLIKLI YEMEKLER

Thermomix® ile yiyeceklerinizi daha nazik pişirmeyi, nasıl daha taze ve sağlıklı yemekler hazırlamayı sağladığını öğrenin. Ayrıca, daha sağlıklı bir yaşam tarzını desteklemek için alerjileri dikkate alarak farklı beslenme gereksinimlerine özel yemekler hazırlamayı kolaylaştıran binlerce tarife de ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Öğren

Yaratıcılığınızı Canlı Tutar

SİZİN VE YEMEKLERİNİZİN YARATICILIĞINI CANLI TUTAR

Thermomix® size yeni tarifler denemeniz için ilham verecek, zorlayıcı tarifler kolaylaşacak! Başarılı aşçılar bile Thermomix ile daha yaratıcı olabileceklerini keşfedecek.

Daha Fazla Bilgi Edin

Vorwerk Kalitesi

YEMEK HAZIRLIĞINDA VORWERK KALİTESİ

Vorwerk'in efsanevi kalite ve güven standartları sayesinde her Thermomix® kusursuz mühendislikle yapılmış ve günlük kullanıma uygun tasarlanmıştır.

Daha Fazla Öğren