text.skipToContent text.skipToNavigation
about-us.png

 

 

GÜNLÜK HAYATI KOLAYLAŞTIRMAK

Biz Vorwerk'iz ve hayatınızı daha kolay, daha basit ve biraz daha eğlenceli hale getirmek için buradayız. Nasıl mı? Kullanması gerçekten zevkli, mükemmel performans gösteren ve size zaman kazandıran yüksek kaliteli pişirme ve temizlik aletleri yaratarak. Bu bizim 135 yılı aşkın süredir yaptığımız bir şey.

Biz bir aile şirketiyiz. Global olarak 79 ülkede ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Avrupa'da (Birleşik Krallık hariç), her iki haneden biri bir Vorwerk ürününe sahiptir.

Bir Alman üreticiden bekleyeceğiniz gibi, uzun ömürlü, yüksek performanslı ürünlerimizi, formu işlevle, sadeliği verimlilikle ve yetenekli işçiliği hassas mühendislikle birleştirdik. İki amiral gemisi markamızla harika sonuçlar elde ediyoruz: Thermomix® ve Kobold.

 

 

THERMOMIX®

 

 

 

Tartın, doğrayın, karıştırın, öğütün, rendeleyin, pişirin, buharda pişirin, çırpın, yoğurun ve çok daha fazlasını yapın. Hepsi tek bir kompakt makine kullanıyor. Hepsi güzel, renkli bir dokunmatik ekran kullanılarak kontrol edilir - 60.000'den fazla tarif parmaklarınızın ucunda. Daha kolay, daha hızlı ve daha lezzetli yemekler için ihtiyacınız olan her şey bu.

Daha Fazla Bilgi Alın
lady-coffe-career-v1.jpg

 

VORWERK'TE KARİYER

Vorwerk, teknisyenlerden serbest girişimcilere kadar kariyerlerini geliştirmek isteyenlere harika fırsatlar sunuyor. Bir "Vorwerk tipimiz" yok (çeşitlilikle gelişiyoruz), ancak çalışanlarımızın birkaç ortak noktası var. Bunları sıkı çalışmaları, yaratıcı düşünmeleri ve müşterilerimiz hakkında derin bir anlayış gösterme yetenekleri olarak sıralayabiliriz.

Bu nedenle, iyi bir iş-yaşam dengesi ve büyüyen bir şirkette kariyerinizi geliştirmek istiyorsanız sizden de haber almak isteriz.