text.skipToContent text.skipToNavigation

EVDE KULLANIM

İster aileniz için yemek yapın, ister tek kişilik hızlı ve sağlıklı bir yemek hazırlayın, Thermomix® hepsi için mükemmel. Bir mutfak aleti olmaktan öte, lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirmeyi uğraşsız bir hale getirir ve mükemmel sonuçlar almayı kolaylaştırır.

Mutfakta deneyiminiz ne olursa olsun, günlük yemeklerinizi daha hızlı ve kolay yapmaya çalışıyor ya da çağın olanaklarını deneyimlemek istiyorsanız, Thermomix® potansiyelinizi keşfetmenize ve yemek yapmada ufuklarınızı açmanıza yardımcı olacaktır. Ailenizle lezzetli ve sağlıklı yemekleri tatmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Thermomix®'inizle ev yapımı yemekler hazırlamanız, herkesin yararına olan lezzetli bir diyetin keyfine varmanızı sağlar. Thermomix® bir mutfak robotundan fazlasıdır. Rehberli Yemek Pişirme özelliğiyle ve güvenilir yemek tarifleriyle, harika yemekler yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Hayatın koşturmacasının arasında bile Thermomix®'le iyi bir yemeğin tadına varmaya zaman bulabilirsiniz.

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN MÜKEMMEL

Onaylanmış Thermomix® tarifleri, yemek kültürünüzü genişletmenizi kolaylaştırır ve komplike tarifleri bile en basit, kolayca takip edilebilen adımlara indirerek sürekli harika sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Renkli dokunmatik ekranı ve Rehberli Pişirme özelliği ile herşeyi daha da kolaylaştırıyor. Bu eşsiz özellik size bir yemeğin her adımını gösteriyor, hatta zaman ve sıcaklığı bile kendi ayarlıyor. Sadece adımları takip edin ve malzemelerinizi ekleyin.

Eğer mutfak aletlerinizin eksikliğinden dolayı yemek yaparken yeni şeyler denemek sizi endişelendiriyorsa, Thermomix® sizin için mükemmel bir seçim. Thermomix® on iki farklı özelliği kullanışlı bir mutfak aletinde toplar, bu sayede tek tek bir sürü pahalı mutfak aleti almanıza gerek kalmaz.

Dünyanın her yanından milyonlarca mutlu müşteri daha basit ve akıllı yemek yapmanın çözümü olarak Thermomix'i deneyimliyor.

AİLELER İÇİN MÜKEMMEL

Aileniz küçük ya da büyük, yaşlı ya da genç olsun, yemek yapmaya zaman ayırmak zor olabilir. Ebeveyn olarak, büyük ihtimalle birçok işi aynı anda yapmaya alışkınsınız, yine de fazladan bir yardım her zaman hoş karşılanır. İşte bu yüzden Thermomix® evlerine iyi yemeklere olan sevgiyi geri getirmek isteyen ebeveynler için bir hayat kurtarıcı.

Thermomix® bütün ailenizin keyifle yiyeceği kaliteli öğünleri kolayca hazırlamanızı sağlar. Yemek robotunda hızla yapılmış bir yemek olması aynı zamanda sağlıklı olmadığı anlamına gelmiyor. Thermomix® yiyecekleri nazikçe pişirerek besin değerlerinin korunmasını sağlar, hatta yaptığınız her yemeğin besin değerini ekranda görebilirsiniz.

Thermomix® yemek kitaplarının keşfedilmeyi bekleyen geniş bir dünyası var. Yüzlerce başlangıç, ana yemek ve tatlılardan seçiminizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda birçok “menü” tarifi ile üç katında aynı anda farklı yemekler yapabilirsiniz; tavuk ya da balıkla pilav ve sebze yemeği gibi. Farklı parçalarda aynı anda yemek yapabilmeniz demek, siz ailenizle güzel zaman geçirirken tam bir menünün 20 veya 30 dakikada hazır olması demek!

YOĞUN HAYATLAR İÇİN MÜKEMMEL

Telaşlı hayatlar ve emek isteyen işler yüzünden kaliteli yemek gibi güzel şeylerin tadını çıkarmaya zaman ayırmak zor olabilir. En azından zamanınız kısayken bile yemek yeme zevkini sonuna kadar yaşamanızı sağlayan Thermomix® olmasaydı böyle olurdu. Hazır yemekleri bir kenara bırakmanın ve mutfak deneyimini yaşamanın zamanı geldi. Test edilmiş, onaylanmış Thermomix® tarifleri, yemek kültürünüzü genişletmenizi kolaylaştırır ve komplike tarifleri bile en basit, kolayca takip edilebilen adımlara indirerek en kısa sürede harika sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Renkli dokunmatik ekranı ve Rehberli Pişirme özelliği ile size bir yemeğin her adımını gösteriyor, hatta zaman ve sıcaklığı bile kendi ayarlıyor. Sadece adımları takip edip, malzemelerinizi ekleyerek ve leziz bir yemeğe dakikalar içinde ulaşabilirsiniz. Endişeleriniz azalınca, lezzetli ve sağlıklı yemekleri uğraşsız bir şekilde pişirerek yapacaklar listenizdeki herşeye zaman ayırabilirsiniz.

Artık pahalı hazır yemeklere elveda diyerek ailenizin bayılacağı taze, sağlıklı ve lezzetli yemekler yapmaya başlayabilirsiniz.