text.skipToContent text.skipToNavigation

12 Mutfak aleti Tek bir cihazda - Thermomix tüm bu işlemlerin hepsini yapıyor....

 

Thermomix ile 12 Fonksiyon Bir Arada

Tek bir kompakt cihazda 12 mutfak aleti bir arada!

Karıştırma

Thermomix® sahip olabileceğiniz en rafine ve güçlü gıda mikserlerinden biridir. Kullanışlı tasarımı sayesinde karıştırma hızını kolayca ayarlayabilir; saniyeler içinde smoothieler, milkshakeler ve yoğurtlar hazırlayabilirsiniz.

Buharda Pişirme

Daha sağlıklı bir yemek için besin değerlerini kaybetmeden, dört farklı seviyede pişirir. Karıştırma kabınızda yemek yaparken bir yandan da Varoma’da çeşitli yemekleri buharda pişirebilir ya da tüm menünüzü aynı anda pişirebilirsiniz.

Tartma

Karıştırma kabına malzemeleri eklediğinizde, Thermomix® onları sizin için tartar, ardından ayarları unutmadan tarifi uygulamaya devam eder. Tüm malzemeleri art arda tartmak için tartı düğmesine basıp ölçeği sıfırlayarak, her seferinde mükemmel sonuçlar alabilirsiniz.

Emülsiyon

Thermomix® ile hızlı ve kolay bir şekilde kendi salata soslarınızı ve mayonezinizi yapabilirsiniz. Thermomix®, emülsiyon özelliği sayesinde yağı yavaşça ve homojen bir şekilde karıştırır. Bunun için yapmanız gereken sadece yağı, karıştırma kabı kapağının üzerine dökmek ve malzemelerin geri kalanı ile birlikte kabın içine yavaşça akmasına izin vermek. Geri kalan her şeyi Thermomix sizin yerinize yapacak.

Öğütme

Güçlü Thermomix® motoru ve yüksek kaliteli bıçağı ile öğütme işlemini artık sadece saniyeler içinde yapabilirsiniz. Kahve, baklagiller, sert kabuklu yemişler, fındık, susam veya haşhaş gibi tohumları kolaylıkla birkaç saniye içinde öğütebilirsiniz.

ÇIRPMA

Yumurta akını, kremayı ve daha fazla malzemeyi çırpma telinin yardımıyla hızlı ve kolay bir şekilde çırpabilirsiniz.

Doğrama

Thermomix ile saniyeler içinde sebze, meyve, ot ve daha birçok malzemeyi doğrayabilirsiniz. Doğranacak büyüklüğü ayarlamak için sadece hızı belirlemeniz yeterli. Böylece soğanınızı doğrayabilir, buz küplerini parçalayabilir ve etinizi zahmetsiz bir şekilde kıyma haline getirebilirsiniz.

Kontrollü Isıtma

Karıştırma kabına entegre edilmiş sensörler sayesinde hassas sıcaklıkları 37 ile 120 derece arasında ayarlar. Kontrollü ısıtma ile çikolata, bebek maması gibi gıdaları hatasız ve kolay hazırlayabilirsiniz.

Pişirme

Malzemeleri ılıtmak, ısıtmak, pişirmek veya sote etmek için sıcaklığı ayarlayıp, yemeğinizin hazır olduğunu belirten sesi duyana kadar sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Hamur Yoğurma

Hamur yoğurma moduyla, ekmek, pizza ve börek hamurlarını ustaca yoğurabilir, hatta mayalayabilirsiniz. Hamurunuzu yumuşak ve pürüzsüz hale getirirmek ayrıca kabarmasını sağlamak Thermomix®'le artık çok kolay.

Yavaş Karıştırarak Pişirme

Malzemelerin eşit şekilde pişmesini sağlamak için Thermomix®, malzemeleri parçalamadan yavaşça karıştırarak pişirir. Thermomix® risotto, puding, muhallebi ve beşamel sos gibi zorlu tarifleri, başında beklemenize ve karıştırmanıza gerek kalmadan pişirebilir.

Parçalayarak Karıştırma

Sağlıklı smoothieler, ipeksi çorbalar, pürüzsüz püreler veya çarpıcı kokteylleri mükemmel kıvama getirir.