text.skipToContent text.skipToNavigation

İADE PROSEDÜRÜ VE CAYMA BEYANI SIKÇA SORULAN SORULAR

1. Satın almış olduğum Vorwerk ürününü iade etmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?
Satın almış olduğunuz ürünün size teslim edildiği tarihten itibaren, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’da belirtilen yasal süre olan on dört (14) gün içerisinde, cayma beyanını kullanarak, ürünü iade edebilir ve paranızı ödeme şeklinize gore (taksitli ve ya tek çekim) geri alabilirsiniz. Cayma beyanını kullanabilmek için, https://shop.thermomix.com.tr İnternet sitesinde “Hesabım” bölümünden iade talebinizi gönderebilirsiniz. Bu durumda Vorwerk ekibi sizinle iletişime geçecek İade Prosedürü ve Cayma Beyanı Formunu doldurmanızı talep edecektir veya direk olarak sitenin en altında yer alan İade Prosedürü ve Cayma Beyanı Formunu okumanız, doldurup Vorwerk’e destek@vorwerk.com.tr e-posta adresine göndermeniz gerekmektedir. Vorwerk tarafından, cayma beyanına ilişkin onay e-postasını aldıktan sonra, ürünü faturasının aslıyla beraber on (10) gün içerisinde Vorwerk’in aşağıda belirttiği iade adresine göndermeniz gerekmektedir.

2. Cayma hakkını kullanma sürem ne kadardır?
Cayma hakkını kullanma süresi, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren on dört (14) gündür.

3. İade etmek istediğim ürünü hangi adrese göndermeliyim?
İadesi gerçekleşecek ürün, https://shop.thermomix.com.tr İnternet sitesinde yer alan İade Prosedürü ve Cayma Beyanını okumanız, onaylamanız,doldurup Vorwerk’e destek@vorwerk.com.tr e-posta adresine göndermeniz ve buna ilişkin teyit mesajı almanız akabinde ürünü faturasının aslıyla beraber on (10) gün içinde aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir. İade Adresi: UPS SCS Başakşehir Mahallesi, Atatürk Blv. 13. Cd., 34 Portall Plaza İkitelli OSB, 34494 Istanbul Türkiye Telefon: 0090 212 485 97 10

4. İade kargo masraflarını kim ödeyecek?
İade kargo masrafları Vorwerk tarafından karşılanacaktır.

5. Ürünü iade ettim. Ödemiş olduğum para ne zaman yatırılacak?
Cayma bildiriminizin Vorwerk’e ulaştığı tarihten itibaren, İade Prosedürü ve Cayma Beyanı’nda belirtilen tüm yasal şartları sağlamanız halinde on dört (14) gün içinde ürünü satın alırken kullandığınız ödeme aracına uygun bir şekilde iade edilir.

6. Satın almış olduğum üründe ayıp var. Ne yapmam gerekiyor?
Vorwerk ile aşağıda yer alan iletişim kanalları yoluyla iletişime geçerek, ürün üzerinde teknik inceleme yapılması için ürünü faturasının aslıyla beraber Vorwerk’in belirttiği adrese göndermeniz gerekmektedir. Ürün Vorwerk tarafından incelenecek ve konuya ilişkin size geri dönüş yapılacaktır.

İletişim adresleri:
Adres : Levent Mahallesi Çamlık Caddesi No:19 Beşiktaş İstanbul
Telefon : (+90) 212 979 25 30
E-posta adresi : destek@vorwerk.com.tr