text.skipToContent text.skipToNavigation

Thermomix Lezzet Kütüphanesi

Toplam 146 adet tarif içeren 8 tarif kitapçığının yer aldığı "Thermomix Lezzet Kütüphanesi" sayesinde birbirinden muhteşem tarifler kavuşabilirsiniz. 

Thermomix Lezzet Kütüphanesi'nde yer alan kitapçıklar; 

  • En Tatlı Tarifler: Lokumlar ve Şekerlemeler
  • Evde Sağlıklı ve Doğal Mamalar
  • Yılbaşı Sofranızı Renklendirecek Tatlı Sürprizler
  • Sıcak Günlerin Serinleten Lezzetleri
  • Ferahlatan İçecek Tarifleri
  • Danışmanlarımızdan Enfes Baklagil Tarifleri
  • Yaz Sofralarına Özel Nefis Tarifler
  • Her Gün İçin Bir Tarif

199,00 TL

Stokta Mevcut
KDV dahil, + kargo ücreti

Gönderim ve Ödeme Seçenekleri 

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler 3 iş günü içerisinde UPS kargo tarafından gönderilecektir.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo takip numarası ile siparişinizi kargo firmasının websitesinden veya  444 00 66 no'lu telefon numarasından takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve 0850 755 20 00 no'lu telefon numarasını arayarak bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.

Garanti süresi: 2 yıl