text.skipToContent text.skipToNavigation

Thermomix 1x1 Nedir?

Gerçek bir Thermomix uzmanı olmak için fazla zaman harcamanıza gerek yok; fakat Thermomix’inizi güvenle kullanabilmek için uzman olmanız çok önemli. Bu nedenle gerekli tüm güvenlik kurallarını sizin için “Thermomix 1x1” adlı başlıkta topladık. Tüm yönergeleri öğrenerek videolarımızı izleyebilirsiniz.

Thermomix®’inize iyi bakmak için neler yapmanız gerektiğini bu videodan öğrenebilirsiniz.

Thermomix® ile yemek pişirirken gerçekten önemli kurallar vardır; özellikle yüksek sıcaklıklarda. Tüm ayrıntıları bu videoda izleyebilirsiniz.

Bu videoyu izleyerek Thermomix®’inizi dikkatli ve güvenli bir şekilde kullanmak için nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Aksesuar

Hayatta fark yaratan şey doğru aksesuarlardır ve bu durum Thermomix®’iniz için de geçerlidir. Bu Thermomix® “1x1”de aksesuarlarınızı nasıl güvenli ve doğru şekilde kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Thermomix® 1x1 sayesinde kısa sürede bir Thermomix® uzmanı haline gelebilirsiniz.

Detaylı bilgi için

Temel Kurallar

Thermomix®’inizle yemek yapmaya başlamadan önce aklınızda bulundurmanız gereken bazı temel kurallar vardır. Elinizdeki bu Thermomix® “1x1” ile Thermomix®’in nasıl yerleştirilmesi gerektiği, yeşil sızdırmazlık lastiğine dair bilmeniz gerekenler ve daha başka birçok konuyla ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Thermomix® 1x1 ile kısa sürede bir Thermomix® uzmanı olabilirsiniz.

Detaylı bilgi için

Kullanım

Thermomix® ile yemek pişirmek ve lezzetli yemekler hazırlamak çok kolay olsa da Thermomix®’inizi güvenli bir şekilde nasıl kullanacağınızı her zaman hatırlamalısınız. Thermomix® “1x1”de hızı doğru şekilde nasıl yükseltip düşüreceğinizi öğrenebilir, ölçü kabı ve daha pek çok konu hakkında temel bilgileri edinebilirsiniz. Thermomix® 1x1 ile kısa sürede bir Thermomix® uzmanı haline gelebilirsiniz.

Detaylı bilgi için

Uyarı İşaretleri

Detaylı bilgi için