text.skipToContent text.skipToNavigation

Thermomix satın alanlara ekstra karıştırma kabı 1350 tl yerine 349 tl

29 Şubat 2020 tarihine kadar Thermomix'inizi satın aldığınızda ekstra karıştırma kabı 1350 TL yerine 349 TL!

Bir Thermomix Paketinin İçindekiler;

Thermomix ® TM5, karıştırma kabı, karıştırma kabı kapağı, karıştırma kabı tabanı, karıştıma bıçağı, Varoma tabağı, Varoma tepsisi, Varoma kapağı, ölçü kabı, çırpma teli, kullanım kılavuzu, Temel Yemek Kitabı ve Tarif Çipi  bulunmaktadır.

7.139,00 TL

Stokta Mevcut
KDV dahil, + kargo ücreti

Ürün Detayları

KAMPANYA KOŞULLARI: *Kampanya, 1-29 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.

THERMOMIX ® TM5

Thermomix ® farklı fonksiyonları olan 12 mutfak aletini bir araya toplar, bu farklı fonksiyonlar: tartma, öğütme, kariştirma, pişirme, parçalayarak kariştirma, buharda pişirme, yavaş kariştirarak pişirme, çirpma, emülsiyon, kontrollü isitma, doğrama ve hamur yoğurmadır.

Kutunun içindekiler:

Thermomix ® TM5, karıştırma kabı, karıştırma kabı kapağı, karıştırma kabı tabanı, karıştıma bıçağı, Varoma tabağı, Varoma tepsisi, Varoma kapağı, ölçü kabı, çırpma teli, kullanım kılavuzu, Temel Yemek Kitabı ve Tarif Çipi

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

Thermomix (Varoma hariç)

Yükseklik 34.10 cm

Genişlik 32.60 cm

Derinlik 32.60 cm

Ağırlık 7.95 kg
 

VAROMA

Yükseklik 13.10 cm

Genişlik 38.30 cm

Derinlik 27.50 cm

Ağırlık 0.80 kg

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Motor:  Bakım gerektirmeyen maksimum 500 W güçlü Vorwerk relüktans motor.

Dakikada 100’den 10.700 devre kadar sürekli olarak ayarlanabilir hız (Yavaş karıştırma 40 d/d). Hamur hazırlama için özel hız ayarı (alternatif mod).

Aşırı yüklemeyi önlemek için elektronik motor koruması.

Isıtma sistemi: 1.000 W güç tüketimi. Aşırı ısınmaya karşı koruma.

Entegre Ölçekler: 5 g’lık artışlarla 5 ve 3000 g arasında değişen (maks. 6,0 kg); 5 g’lık artışlarla -5 ve -3000 g arasında değişen (maks. 6,0 kg) ölçme aralığı.

Ana ünite: Yüksek kaliteli plastik malzeme.

Karıştırma Kabı: Isıtma sistemi ve sıcaklık sensörü entegreli, paslanmaz çelik. Maksimum kapasite: 2,2 litre

Bağlanmış yük: Sadece 220 ... 240 V 50/60 Hz (TM5-1).

Maksimum güç tüketimi 1.500 W

1 m uzunluğunda dışarı çekilebilir güç kablosu

Gönderim

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler 3 iş günü içerisinde UPS kargo tarafından gönderilecektir.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo takip numarası ile siparişinizi kargo firmasının websitesinden veya  444 00 66 no'lu telefon numarasından takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve 0850 755 20 00 no'lu telefon numarasını arayarak bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.

Garanti süresi 2 yıl