text.skipToContent text.skipToNavigation

Thermomix 3’lü bıçak seti

1.000,00 TL

Stokta Mevcut
KDV dahil, ücretsiz kargo

Ürün Detayları

Thermomix 3’lü bıçak seti kutusunda birer adet 20 cm ekmek bıçağı, 21 cm şef bıçağı ve 12 cm çok amaçlı bıçak bulunmaktadır.

Thermomix Çok Amaçlı Bıçak 12 cm;
Yüksek Karbonlu Alman Paslanmaz Çeliği kullanılarak üretilen, 12 cm kesici kısım uzunluğuna ve çok keskin düz ağız yapısına sahip Pirge Çok Amaçlı Bıçak ile mutfakta Soyma, Kesme, Doğrama işleriniz çok kolaylaşacaktır. 3 perçinle sağlamlaştırılmış, Ahşap dokulu Mikarta saplar konforlu ve güvenli kullanım sağlayacaktır.  

Thermomix Dişli Ekmek Bıçağı 20 cm
Yüksek Karbonlu Alman Paslanmaz Çeliği kullanılarak üretilen, 20 cm kesici kısım uzunluğuna ve çok keskin dişli ağız yapısına sahip Pirge Ekmek Bıçağı ile Ekmek ve Domates gibi dışı sert, içi yumuşak ürünleri kesmeniz çok kolaylaşacaktır. 3 perçinle sağlamlaştırılmış, Ahşap dokulu Mikarta saplar konforlu ve güvenli kullanım sağlayacaktır.  

Thermomix Şef Bıçağı 21 cm;
Yüksek Karbonlu Alman Paslanmaz Çeliği kullanılarak üretilen, 21 cm kesici kısım uzunluğuna ve çok keskin düz ağız yapısına sahip Pirge Şef Bıçağı ile mutfakta Soyma, Kesme, Doğrama işleriniz çok kolaylaşacaktır. 3 perçinle sağlamlaştırılmış, Ahşap dokulu Mikarta saplar konforlu ve güvenli kullanım sağlayacaktır.  

Türkiye'de üretilmiştir.

Gönderim

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir.

İstanbul içi gönderiler Biçözüm tarafından, Istanbul dışı gönderiler UPS kargo firması ile gönderilmektedir.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo takip numarası ile siparişinizi ilgili kargo firmasının websitesinden veya  +90 850 255 30 00 çağrı merkezimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve    +90 850 255 30 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.