text.skipToContent text.skipToNavigation

Her Katında Ayrı Lezzetler Tarif Çipi

İçinde toplam 72 tarifin yer aldığı "Her Katında Ayrı Lezzet" tarif çipinde her gün yapabileceğiniz lezzetli ve kolay yemeklerin yanısıra davet sofraları ve özel kutlamalar için de alternatifler bulabilirsiniz.

259,00 TL

Stokta Mevcut
KDV dahil, ücretsiz kargo

Ürün Detayları 

Sizi bu kitapta Dünya Mutfaklarından Tariflerle buluşturmaktan çok mutluyuz! Aynı Temel Yemek Kitabı’nda olduğu gibi, Her Katında Ayrı Lezzet’te de her gün yapabileceğiniz lezzetli ve kolay yemeklerin yanısıra davet sofraları ve özel kutlamalar için de alternatifler bulabilirsiniz. Üstelik tariflerin hepsinde bir şekilde Varoma kullanılıyor!

Müşterilerimizden aldığımız geribildirim, Varoma’yı daha
fazla kullanmalarına ilham kaynağı olacak tarifleri görmek istedikleri ve bu fonksiyondan da yararlanarak Thermomix’lerinden en iyi verimi almak istedikleri yönünde…

Bu tarifler, buharla pişirmekten bekleyebileceğiniz her faydayı sağlarken yani doğal, kolay pişirebileceğiniz ve ardından hızlıca temizleyebileceğiniz yemek önerileri sunarken bir taraftan da yaratıcılığınızı harekete geçirerek hem karıştırma kabı hem de varomada aynı anda pişireceğiniz yemeklerle büyük porsiyonlara ve çok çeşide ulaşmanızı sağlayacak. Örneğin, marine edilmiş limonlu somon ve brokoliyi, lezzetli zencefilli bezelye çorbasının üst katında pişirebilir ya da ilk adımından itibaren ev yapımı Çin Mantısı hazırlayabilirsiniz. Yeni pişirme yöntemlerini ve yeni mutfakları keşfedin: dünyanın farklı yerlerinde hızlı ve lezzetli oldukları için beğenilen tariflerin bir kısmı ailenizin yeni favorileri olabilir. Bu kitaptaki tarifleri denedikçe, buharda pişirme günlük yaşamınızın bir parçası haline gelecek!

Thermomix’inizin her katından farklı bir lezzet alın…

Yemek yapmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı!

Gönderim Seçenekleri ve Teslimat

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir. İstanbul içi gönderiler Biçözüm tarafından, Istanbul dışı gönderiler UPS kargo firması ile gönderilmektedir.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo takip numarası ile siparişinizi ilgili kargo firmasının websitesinden veya  +90 850 255 30 00 çağrı merkezimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve    +90 850 255 30 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.

İçindekiler