text.skipToContent text.skipToNavigation

Glütensiz Lezzetler

Mutfaktaki en büyük yardımcınız, üstün teknoloji ürünü Thermomix® damak zevkinizi olduğu kadar sağlığınızı da düşünüyor. Bu kitapta sizin için bir araya getirdiğimiz, glüten içermeyen sağlık dolu tarifler sayesinde artık hem birbirinden lezzetli yiyecekler hazırlayabilir hem de sağlığınızı koruyabilirsiniz.

170,00 TL

Stokta Mevcut
KDV dahil, + kargo ücreti

Ürün Detayları 

Son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan “glütensiz beslenme” çölyak hastaları ve glütensiz beslenmeyi tercih edenler tarafından uygulanıyor.

Günümüzde en çok rağbet gören beslenme türlerinden biri olan glütensiz beslenme genel hatlarıyla buğday, arpa, çavdar veya yulaf unlarından hazırlanan ekmek, bisküvi, kek ve pasta gibi besinler ile glütenin inceltici, tekstür geliştirici, su veya yağ tutucu olarak görev yaptığı sosis, salam, hazır çorbalar gibi gıdalardan uzak durmayı kapsamaktadır.

Mide ve bağırsak kanalı yoluyla sindirimi kolay bir protein çeşidi olan glüten bazı bireylerin bağırsak sisteminde hassasiyet yaratabilir ve sindirilemeyebilir. Bu da şişkinlik, hazımsızlık, baş ağrısı ve gaz şikâyeti gibi sağlık problemlerine yol açabilmektedir.

Thermomix® bu gibi özel beslenme ihtiyaçlarınız için de mutfaktaki en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor!

İşte bu nedenle, biz de glütensiz beslenmesi gereken ve glütensiz beslenmeyi tercih eden Thermomix® kullanıcıları için kahvaltıdan akşam yemeğine, atıştırmalıktan tatlıya, günün her öğünü için kolaylıkla hazırlayabilecekleri tarifler derledik.

Thermomix® şefleri tarafından özenle hazırlanan birbirinden lezzetli glütensiz tarifleri bu kitapçıkta bulabileceksiniz.

Gönderim Seçenekleri 

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir.
İstanbul içi gönderiler Biçözüm tarafından, Istanbul dışı gönderiler UPS kargo firması ile gönderilmektedir.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo takip numarası ile siparişinizi ilgili kargo firmasının websitesinden veya  +90 850 255 30 00 çağrı merkezimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve    +90 850 255 30 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.