text.skipToContent text.skipToNavigation

YENİ FONKSİYONLAR, GÜNLÜK HAYATI
KOLAYLAŞTIRACAK DAHA FAZLA OLASILIK

1971'den bu yana ihtiyaçlarınız doğrultusunda sürekli olarak geliştirilen, geleneksel yemek kültürünü dijital yaşamla birleştiren bu akıllı cihazla sebze ve etlerin besin değerlerini kaybetmeden sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlayabilir, hızlı ve kolay kullanımı ile kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.
 

 

BİNLERCE TARİF SONSUZ İLHAM

Tarif platformumuz Cookidoo® pişireceğiniz yemeği hızlı bir şekilde seçmenizi sağlar. 60.000'den fazla uluslararası yemek tarifiyle, ne pişireceğiniz konusunda asla sıkışıp kalmayacaksınız.
Rehberli pişirme sayesinde Cookidoo® zahmetsiz pişirme anlamına gelir ve tarif geliştirme uzmanlarımız tarafından hazırlanan tarifler başarı garantilidir.
Yeni ve olağanüstü ev yapımı yemekleri tatmanın hızlı bir yoludur. Ayrıca tariflerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilir, favorilerinizi kaydedebilir, haftalık yemek planınızı ve alışveriş listenizi oluşturabilirsiniz.
 

COOKİDOO'YU HEMEN KEŞFEDİN

 

YEPYENİ TM6'YI KEŞFEDİN!

MODLAR

KEŞFEDİN

FONKSİYONLAR

Keşfedin

 

 

THERMOMIX İLE İLK MACERANIZ BAŞLIYOR!

 

RANDEVU: Themomix®’i yakından tanımanız için sizinle irtibata geçeceğiz. Tanıtım randevumuzu organize ederken, pişireceğimiz menünün sizin zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendiğinden emin olacağız.

BİRLİKTE THERMOMİX®'İ KEŞFEDECEĞİZ: Tanıtım sırasında Thermomix®'in tüm fonksiyonlarını görecek, Thermomix’i kendiniz deneyimleyecek ve çok yönlülüğüne şahit olacaksınız.

TADIN VE PAYLAŞIN:Thermomix®’in özelliklerini ve benzersiz becerilerini keşfettikten sonra sevdiklerinizle beraber Thermomix® lezzetlerini tadacak hem bir yemeği, hem de benzersiz bir deneyimi paylaşacaksınız.
 

HEMEN TANITIM TALEP EDİN
avantaj11.png

 

TARİH YAZIYORUZ

 

Bu yıl Thermomix®'in 50. Doğum Günü'nü kutluyoruz! Her şey 1971'de VM2000 ile başladı ve bugün hepimizin bildiği ve sevdiği Thermomix®'e, TM6'ya dönüştü! Mutfakta bu devrimin başlangıcı, ilk Thermomix® modelinin mucidi ile başladı: devrim niteliğindeki VM2000'i yaratan İsviçre doğumlu Hansjörg Gerber. Bu makinenin yedi işlevi vardı, bunlardan bazıları bugün hâlâ bildiğimiz ve sevdiğimiz şeylerdi; karıştırın, doğrayın, karıştırın ve yoğurun. İlk Thermomix®'ten bu yana her şey gerçekten büyük bir gelişim gösterdi ve yedi makineden sonra her şeyi yapabilen olmazsa olmaz bir mutfak aletimiz var şimdi!

Sadece bir mutfak robotu yapmak isteseydik uzun zaman önce durmuş olurduk. Ancak biz her müşteri için olağanüstü bir mutfak ekipmanı ve benzersiz bir deneyim yaratmak istedik ve bu yüzden bugün hala güçlüyüz! Tarihimizin bir parçası olduğunuz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederiz!
THERMOMİX®'İN 50 YILI
 

THERMOMIX'in 50 YILI